Создайте свой бренд в интернете
+ +
эксклюзивное
имя сайта
стильное
имя почты
сайт-визитка
в подарок

"ukr.net пошта"

На даний момент в мережі інтернет існує декілька великих ресурсів, які пропонують свої послуги по створенню та обслуговуванню електронних поштових скриньок, однак лідерські позиції займають одиниці. Українцями ж вже третій рік поспіль ukr.net пошта визнається найбільш зручною та комфортною. Що ж стає доступним користувачеві, у якого є на ukr.net поштова скринька? Які можливості, та які гарантії дає цей ресурс? Чому ukr.net пошта така зручна?
Почнемо, мабуть, з можливостей самої пошти та її переваг перед аналогічними ресурсами. Отже, загибаємо пальці. Перше – на ukr.net поштова скринька створюється абсолютно безкоштовно. Друге – достатньо однієї секунди, щоби ваше повідомлення було передано адресату. Третє – ukr.net пошта дозволяє пересилати досить великі за об’ємом файли (до 1,5 Гб!). Однак при цьому слід враховувати, що не кожен поштовий ресурс здатен прийняти такий об’єм файлів, тому якщо для передачі даних використовується ukr.net поштова скринька, за краще буде роз’єднати лист на декілька частин (до 5 Мб). Четверте – поштовий інтерфейс дає можливість писати листи трьома мовами (англійською, українською та російською). В якості бонусу – великий вибір кумедних смайликів, які здатні більш яскраво передати ваш настрій. П’яте – перевірити отриману пошту, відповісти та переслати потрібний файл зі свого мобільного телефону завдяки адаптованому під телефон браузеру. Це означає, що електронна пошта буде завжди під рукою, що дуже і дуже зручно. Шосте – створена на ukr.net поштова скринька надійно захищена від листів, в яких є віруси або спам. Безумовно, таке обслуговування дуже важливе та конче необхідно. Сьомою перевагою фавориту української електронної пошти можна назвати можливість пересилати листи з іншої e-mail адреси, не залишаючи цю поштову скриньку. А восьме за рахунком достоїнством, яке має ukr.net пошта – це безкоштовна віртуальна флеш e-Disk, яка має об’єм у 4 Гб, та на якій можна безстроково зберігати різноманітні файли. Отже, сказати, що це дуже зручно, все одно, що не сказати нічого, бо вже не потрібно постійно носити з собою пристрої для зберігання файлів, водночас хвилюватися, що вони загубляться або інформація буде зіпсована. ukr.net пошта, надаючи віртуальну флеш, вже потурбувалася про зручність, а файли неушкоджені та збережені можуть бути використані в будь-який час та з будь-якого місця Земної кулі. Що ж стосується доступності, то файли, які зберігаються в цьому віртуальному сховищі, на ваш розсуд можуть бути доступні лише вам або і іншим користувачам сервісу також.
Нарешті, листи, які були написані кириличними кодуваннями та кодуванням Юнікод UTF-8, ukr.net поштова скринька дає змогу прочитати зі своєї сторінки завдяки розміщеним в інтерфейсі програмам.
Чи варто казати про всенародну популярність, якщо за декілька років ukr.net пошта зареєструвала майже 6 мільйонів поштових скриньок, і вже третій рік поспіль утримує позицію лідера. І в цьому випадку абсолютно зрозуміло, що на цей ресурс користувачів приваблюють всі ті переваги, про які ми згадали спочатку. А той факт, що на ukr.net поштова скринька може бути зареєстрована користувачами, які тільки-но розпочали опановувати простори інтернету, також поповнює перелік переваг пошти укрнету. Завдяки підказкам до кожного розділу, які присутні на цьому ресурсі, навіть самим неосвіченим користувачем з легкістю може бути зареєстрована на ukr.net поштова скринька.